top of page
Electricity Plugs
JAUNUMI

ELMIA Subcontractor 2017

Updated: Oct 17, 20182017.gada novembrī sadarbībā ar Latvijas Investīcijas un attīstības aģentūru (LIAA) SIA "ARKtech Solutions" piedalījās starptautiskajā inženiernozaru piegāžu un kooperācijas izstādē "Elmia Subcontractor - 2017" Zviedrijā, Jenšēpingā. "Elmia Subcontractor" ir lielākais un nozīmīgākais metālapstrādes rūpniecības gadatirgus Skandināvijā, kurā katru gadu piedalās ap 1200 uzņēmumiem no 30 valstīm.


Izstādes apmeklējuma mērķis bija veiksmīgi nodibināt jaunus kontaktus, iegūt jaunus darījumu partnerus un potenciālos klientus gan Latvijā, gan ārvalstīs, kā arī iepazīt jaunākās tehnoloģijas. Neskatoties uz to, ka „ARKtech Solutions” savus pakalpojumus un produktus Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētajā nacionālajā stendā prezentēja pirmo reizi, mērķi bija sekmīgi sasniegti. ARKtech Solutions joprojām sadarbojas ar dažiem izstādes laikā iegūtiem Latvijas un ārvalstu klientiem, partneriem un apsver domu par dalību citās starptautiski nozīmīgās izstādēs.


#arktechsolutions #elmiasubcontractor #LIAAstends

Recent Posts

See All

2018.gada februārī "ARKtech Solutions" apmeklēja Starptautisko mašīnbūves un metālapstrādes biznesa forumu, kas norisinājās Jelgavā. Biznesa forumā ARKtech Solutions iepazistinās ar jaunākajām tendenc

bottom of page