top of page
electric-1080585_1920.jpg
PAR MUMS

AUTOMATIZĀCIJAS UN ROBOTIZĀCIJAS UZŅĒMUMS

 

ARKtech Solutions tika dibināts 2015.gada oktobrī Rīgā. Uzņēmums ir jauns, atbildīgs un uzticams sadarbības partneris biznesa procesu automatizācijā, kas veiksmīgi realizējis projektus vairākās nozarēs. Uzņēmumā strādā speciālisti ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi rūpnieciskās automatizācijas un robotizācijas sfērā, kuri ne tikai ir ieguvuši profesionālu izglītību inženiertehniskās nozares jomā, bet ir krājuši pieredzi strādājot starptautiski pazīstamos uzņēmumos, kur realizējuši liela mēroga iekārtu automatizēšanas un industriālo robotu uzstādīšanas projektus.

Uzņēmums galvenokārt specializējas tādos darbības virzienos, kā

  • industriālā automatizācija,

  • ražošanas procesu automatizācija,

  • vadības sistēmas un elektriskās sistēmas,

  • robotika,

  • prototipēšana,

  • metālapstrāde.

VĪZIJA 

 

Kļūt par VADOŠO automatizācijas un robotizācijas uzņēmumu Eiropas valstīs

 

ar TEICAMU klientu apkalpošanas līmeni

un

AUGSTIEM pakalpojumu KVALITĀTES standartiem.

Mēs piedāvājam jaunu, kvalitatīvu vadības sistēmu izstrādi, veco sistēmu uzlabošanu, pārveidošanu un uzturēšanu, kas mūsu klientiem ļauj efektīvāk pārvaldīt ražotni, iekārtas un  produktīvāk organizēt uzņēmuma darbu.

 

ARKtech Solutions velta katram savam klientam īpašu uzmanību un piedāvā individuālu pieeju katram no tiem, cenšoties atrast labāko risinājumu klienta vajadzībām, nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus un precīzu darbu izpildi. Mēs rūpējamies par mūsu klientu apmierinātību par saņemtajiem pakalpojumiem, veidojot ar tiem ilgtspējīgas un uzticamas attiecības.

ARKtech Solutions rūpīgi izvēlas partnerus, ar kuriem veidot ilgtermiņa sadarbību, lai nodrošinātu klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus. Mums ir pieredze ar šādu uzņēmumu produktiem un iekārtām – ABB, Schneider Electric, Siemens, FESTO, Wago, LAPP Miltronic, u.c.  

abb.png
logo_festo.png
1280px-Schneider_Electric.svg.png
Pilz.png
siemens-logo.png
smc-ecr.png
wago-300x200-300x200.png
2000px-Lapp-Kabel-Logo.svg.png
MLBiznesainkubatori_ERAF_webam_lv.png

SIA “ARKtech Solutions” noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektā Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators”.

bottom of page